Submariner 116613LB Bluesy 904L YG/SS Blue Dial on YG/SS Bracelet CLEAN VR3235
Submariner 116613LB Bluesy 904L YG/SS Blue Dial on YG/SS Bracelet CLEAN VR3235
€ 632.52
10000 vorrätig
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Size | 40Mm X 13Mm |
| Movement | Asia Clone VR3135 Automatic Movement, 28800Bph With Fully Decorated Rotor And Bridges &Amp; Plates Like Genuine Rolex Calibre 3235 |
| Functions | Hours, Minutes, Seconds, Date |
| Case | Two Tone 18K Yellow Gold Plated Solid Stainless Steel 904L |
| Crystal | Sapphire Crystal (Same Thickness As Genuine) – Etched Crown At 6:00, 2.5 X Mag Cyclops (Same As Geniune) |
| Dial | Blue Dial With Dot Markers (With Swiss Grade Blue Superlume Applied) |
| Bezel | BlueUni-Directional Diver Ceramic Bezel, Anti-Clockwise (With Swiss Grade Superlume On Bezel Dot) |
| Strap | Two Tone 18K Yellow Gold Plated Solid Stainless Steel 904L |
| Clasp | Flip Lock Deployant Buckle |
| Water Resistance | 30 Meters |
Schreibe die erste Rezension für „Submariner 116613LB Bluesy 904L YG/SS Blue Dial on YG/SS Bracelet CLEAN VR3235“ Antwort abbrechen
Du musst angemeldet sein, um eine Rezension veröffentlichen zu können.
Ähnliche Produkte
Royal Oak Offshore 44mm
Royal Oak Offshore Diver
Royal Oak Offshore Chronograph CER Black Dial on Rubber Strap APF A3126 Mod
Royal Oak Offshore Diver
Royal Oak Offshore Rose gold 2014 JJF V2 1:1 Best Edition Black Dial on Black Rubber Strap A3126












































Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.