Patek Philippe Calatrava
Patek Philippe Calatrava
€ 169.65
10000 vorrätig
Artikelnummer: kgbezewv
Kategorien: Calatrava, Patek Philippe
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Brand | Patek Philippe |
| Collection | Calatrava |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Quality | Japanese |
| Case | Polished stainless steel case |
| Back | Screwed down polished stainless steel back with logo and Patek Philippe Geneve engravings |
| Bezel | Ribbed polished stainless steel bezel |
| Crown | Patek Philippe logo engraved polished stainless steel cutwork crown |
| Bracelet | Logo and Patek Philippe heat embossed black crocodile leather strap with logo and Patek Philippe engraved polished stainless steel hook-buckle clasp |
| Band Type | Leather |
| Watch Clasp | Buckle |
| Glass | Sapphire Crystal |
| Color | Black |
| Dial Color | White |
| Gender | Men |
| Diameter | 47 x 40 mm |
| Bracelet Length | 195 x 20 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Shipping Size | Small |
Schreibe die erste Rezension für „Patek Philippe Calatrava“ Antwort abbrechen
Du musst angemeldet sein, um eine Rezension veröffentlichen zu können.
Ähnliche Produkte
Patek Philippe
€ 147.87
Nautilus
€ 158.19
Nautilus
€ 157.04
Nautilus
€ 154.75
Nautilus
€ 140.99
Nautilus
€ 147.87
Nautilus
€ 181.12
Nautilus
€ 166.21






























Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.