Omega Speedmaster 622523
Omega Speedmaster 622523
€ 151.98
Nicht vorrätig
Artikelnummer: ixktp36y
Kategorien: Omega, Speedmaster
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Brand | Omega |
| Collection | Speedmaster |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Quality | Japanese Miyota |
| Case | Brushed stainless steel case |
| Back | Polished stainless steel snap-in back with Speedmaster logo carving and NASA certification |
| Bezel | Polished stainless steel bezel with tachymeter |
| Crown | Omega logo engraved polished stainless steel crown with a round push-button crown on either side of it |
| Bracelet | Brushed and polished stainless steel link bracelet with logo and Omega Speedmaster engraved deployment clasp |
| Band Type | Stainless Steel |
| Chronograph | Yes |
| Glass | Sapphire Crystal |
| Dial Color | Black |
| Gender | Men |
| Diameter | 48 x 40 mm |
| Bracelet Length | 190 x 19 mm |
| Case Thickness | 15 mm |
| Shipping Size | Small |
Schreibe die erste Rezension für „Omega Speedmaster 622523“ Antwort abbrechen
Du musst angemeldet sein, um eine Rezension veröffentlichen zu können.
Ähnliche Produkte
Omega
€ 145.08
Omega
€ 150.83
Omega
€ 165.80
Omega
€ 173.86
Omega
€ 146.23
€ 139.32
€ 166.95
€ 180.77






























Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.