Omega Seamaster 622038
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Brand | Omega |
| Collection | Seamaster |
| Movement | Kinetic (Automatic) |
| Quality | Japanese |
| Case | Brushed stainless steel case |
| Back | Seamaster logo engraved polished stainless steel snap-in back |
| Bezel | Black ceramic bezel with tachymeter |
| Crown | Omega logo engraved polished stainless steel cutwork crown with a round push button crown on either side of it |
| Bracelet | Brushed and polished stainless steel link bracelet with hidden clasp |
| Band Type | Stainless Steel |
| Glass | Sapphire Crystal |
| Color | Silver |
| Dial Color | Blue |
| Gender | Men |
| Diameter | 50 x 44 mm |
| Bracelet Length | 200 x 22 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Shipping Size | Small |
Schreibe die erste Rezension für „Omega Seamaster 622038“ Antwort abbrechen
Du musst angemeldet sein, um eine Rezension veröffentlichen zu können.
Ähnliche Produkte
Omega
€ 178.25
Omega
€ 138.00
Omega
€ 178.25
Omega
€ 139.15
€ 165.60
Omega
€ 165.60
Omega
€ 158.70
Omega
€ 180.55
































Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.