DateJust 41 126333 SS/YG EW Factory 1:1 Best Edition 904L Steel White Stick Dial on SS/YG Jubilee bracelet
DateJust 41 126333 SS/YG EW Factory 1:1 Best Edition 904L Steel White Stick Dial on SS/YG Jubilee bracelet
€ 634.86
10000 vorrätig
Artikelnummer: sku000330
Kategorien: Datejust men, Swiss
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Size | 41Mm X 12.2Mm |
| Movement | A3235 Movement Upto 72 Hr Power Reserve |
| Functions | Hours, Minutes, Seconds, And Date Display |
| Case | Solid 904 Stainless Steel Case |
| Crystal | Scratch-Proof Sapphire Crystal |
| Dial | White Color Dial |
| Bezel | 18K Gold Plated Fluted Stainless Steel Bezel |
| Strap | Stainless Steel Jubilee Bracelet With 18K Gold Plated Middle Links |
| Clasp | Deployant Clasp |
| Water Resistance | ≫50 Meters |
Schreibe die erste Rezension für „DateJust 41 126333 SS/YG EW Factory 1:1 Best Edition 904L Steel White Stick Dial on SS/YG Jubilee bracelet“ Antwort abbrechen
Du musst angemeldet sein, um eine Rezension veröffentlichen zu können.
Ähnliche Produkte
Royal Oak Offshore 44mm
€ 611.78
Royal Oak Offshore 44mm
Royal Oak Offshore 44mm Forged Carbon JF 1:1 Best Edition A3126 V2 w/ Cyclops and DW Mod
€ 611.78
€ 1,153.15

































Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.