Omega Seamaster 80239
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Brand | Omega |
| Collection | Seamaster |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Quality | Japanese |
| Case | Brushed stainless steel case |
| Back | Polished stainless steel snap in back with Omega logo and Planet Ocean Seamaster engravings |
| Bezel | Blue enamel polished stainless steel unidirectional cutwork bezel with index and Arabic numeral seconds marker |
| Crown | Polished stainless steel cutwork crown with Omega logo and a push button crown on either side of it plus a cutwork crown on the opposite side |
| Bracelet | Brushed stainless steel link bracelet with logo and Omega Seamaster Professional Planet Ocean engraved deployment clasp |
| Glass | Sapphire Crystal |
| Dial Color | Blue |
| Gender | Men |
| Diameter | 49 x 44 mm |
| Bracelet Length | 200 x 22 mm |
| Case Thickness | 15 mm |
| Shipping Size | Small |
Schreibe die erste Rezension für „Omega Seamaster 80239“ Antwort abbrechen
Du musst angemeldet sein, um eine Rezension veröffentlichen zu können.
Ähnliche Produkte
Omega
€ 148.35
Omega
€ 139.15
Omega
€ 159.85
Omega
€ 173.65
Omega
€ 178.25
Omega
€ 152.95
€ 165.60
Omega
€ 170.20




























Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.