Patek Philippe Complications
Patek Philippe Complications
€ 154.10
Nicht vorrätig
Artikelnummer: hbgm7hx3
Kategorien: Complications, Patek Philippe
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Brand | Patek Philippe |
| Collection | Complications |
| Movement | Kinetic (Automatic) |
| Quality | Japanese |
| Case | 18k rose-gold plated case |
| Back | Screwed-in polished stainless steel back with transparent mechanics-revealing back and Patek Philippe Geneve engraving |
| Bezel | 18k rose-gold plated bezel |
| Crown | Dome-shaped 18k rose-gold plated cutwork crown |
| Bracelet | Logo and Patek Philippe heat embossed brown crocodile leather strap with logo and Patek Philippe engraved 18k rose-gold plated hook-buckle clasp |
| Band Type | Leather |
| Watch Clasp | Buckle |
| Glass | Sapphire Crystal |
| Color | Brown |
| Dial Color | White |
| Gender | Men |
| Diameter | 50 x 42 mm |
| Bracelet Length | 205 x 22 |
| Case Thickness | 15 mm |
| Shipping Size | Small |
Schreibe die erste Rezension für „Patek Philippe Complications“ Antwort abbrechen
Du musst angemeldet sein, um eine Rezension veröffentlichen zu können.
Ähnliche Produkte
Nautilus
€ 141.45
Nautilus
€ 158.70
Nautilus
€ 181.70
Nautilus
€ 141.45
Nautilus
€ 148.35
Nautilus
€ 180.55
Nautilus
€ 147.20
Nautilus
€ 156.40




























Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.