Patek Philippe Nautilus
Patek Philippe Nautilus
€ 175.38
9999 vorrätig
Artikelnummer: cb2o5dcr
Kategorien: Nautilus, Patek Philippe
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Brand | Patek Philippe |
| Movement | Automatic |
| Quality | Japanese |
| Case | Brushed stainless steel case |
| Back | Brushed stainless steel snap-in back with transparent mechanics revealing center |
| Bezel | Brushed stainless steel bezel |
| Crown | Patek Philippe engraved polished stainless steel cutwork crown |
| Bracelet | Patek Philippe Geneve heat embossed black crocodile leather strap with Nautilus engraved polished stainless steel hook-buckle clasp |
| Band Type | Leather |
| Watch Clasp | Buckle |
| Glass | Sapphire Crystal |
| Color | Black |
| Dial Color | White |
| Gender | Men |
| Diameter | 50 x 59 mm |
| Bracelet Length | 185 x 21 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Shipping Size | Small |
Schreibe die erste Rezension für „Patek Philippe Nautilus“ Antwort abbrechen
Du musst angemeldet sein, um eine Rezension veröffentlichen zu können.
Ähnliche Produkte
Nautilus
€ 146.73
Nautilus
€ 173.09
Nautilus
€ 144.43
Nautilus
€ 161.63
Nautilus
€ 181.12
Nautilus
€ 140.99
Nautilus
€ 145.58
Nautilus
€ 154.75




























Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.