Patek Philippe Grand Complications 622261
Patek Philippe Grand Complications 622261
€ 150.65
10000 vorrätig
Artikelnummer: 6sqffheh
Kategorien: Grand Complications, Patek Philippe
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Brand | Patek Philippe |
| Collection | Complications |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Quality | Japanese Miyota |
| Case | 18k rose-gold plated case |
| Back | 18k rose-gold plated snap-in back with Patek Philippe engraving |
| Bezel | 18k rose-gold plated bezel |
| Crown | Patek Philippe logo engraved 18k rose-gold plated cutwork crown with a rectangular push button crown on either side of it |
| Bracelet | Logo and Patek Philippe Geneve heat embossed brown crocodile leather strap with 18k rose-gold plated hook-buckle clasp |
| Band Type | Crocodile Leather |
| Watch Clasp | Buckle |
| Glass | Sapphire Crystal |
| Color | Brown |
| Dial Color | White |
| Gender | Men |
| Diameter | 55 x 44 mm |
| Bracelet Length | 200 x 24 mm |
| Case Thickness | 14 mm |
| Shipping Size | Small |
Schreibe die erste Rezension für „Patek Philippe Grand Complications 622261“ Antwort abbrechen
Du musst angemeldet sein, um eine Rezension veröffentlichen zu können.
Ähnliche Produkte
Patek Philippe
€ 158.70
Nautilus
€ 155.25
Nautilus
€ 159.85
Patek Philippe
€ 148.35
Nautilus
€ 147.20
Nautilus
€ 147.20
Nautilus
€ 181.70
Nautilus
€ 156.40


























Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.